Odnawialne źródła energii to już nie przyszłość, a teraźniejszość. Poznaj ją na Solar Energy Expo

<strong>Pierwsza edycja Solar Energy Expo organizowana w PTAK Warsaw Expo wypełniła niszę w branży i doskonale wpasowała się jej potrzeby. Z przyjemnością ogłaszamy więc, że kolejna odbędzie się w dniach 17-19 stycznia 2023.</strong>

Czym jest Solar Energy Expo? To pionierskie targi przemysłu odnawialnych źródeł energii. Można na nich znaleźć największych ekspertów i producentów z zakresu fotowoltaiki, elektromobilności EV, technologii pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych, technologii solarnych i pomp ciepła, magazynów energii oraz elektrowni słonecznych. Wszystko po to, by każdy uczestnik mógł znaleźć firmę odpowiadającą w pełni jego potrzebom i jednocześnie zaznajomić się z całym spectrum rozwiązań, z których wybierze najkorzystniejsze dla siebie.

<strong>Solar Energy Expo – nertworking i edukacja</strong>

Solar Energy Expo nastawione jest na integrację sektora, stwarzanie nowych możliwości nawiązywania kontaktów i rozszerzenia łańcucha dostaw. To również przestrzeń do dyskusji, wymiany myśli i znalezienia odpowiedzi na najbardziej aktualne pytania dotyczące prowadzenia biznesu w tym sektorze usług. To ułatwiają między innymi konferencje branżowe, organizowane w czasie wydarzenia. Wśród nich jest znane PIME Energy Summit, traktujące o oddziaływaniu zagadnień politycznych, biznesowych i regulacyjnych na sektor OZE.

Ponadto, skorzystać będzie można również z warsztatów, a także spotkań ze specjalistami, którzy doradzą, jak rozwinąć biznes, a także zwiększyć konkurencyjność na dynamicznie rozwijającym się rynku. W tym wszystkim pomoże również prestiżowa przestrzeń PTAK Warsaw Expo, stanowiąca doskonałe miejsce zarówno do kreatywnego przedstawienia oferowanych produktów i usług, jak i kameralnej rozmowy z osobami zarządzającymi w poszczególnych firmach.

<strong>Odbierz darmowy bilet już teraz!</strong>

Już teraz odbierz swój darmowy, branżowy bilet na Solar Energy Expo. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową <a href=”https://solarenergyexpo.com/rejestracja.”>solarenergyexpo.com/rejestracja.</a>

Solar Energy Expo
17-19 stycznia 2023
PTAK Warsaw Expo
Nadarzyn k. Warszawy