Dlaczego warto

BĘDZIESZ CZĘŚCIĄ TARGÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Solar Energy Expo to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym udział wezmą wystawcy z Polski i z zagranicy. Targi wyróżnia dostępność ogromnej, największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dającej wystawcom najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty.

ZAPREZENTUJESZ SWOJE PRODUKTY I USŁUGI TYSIĄCOM KONSUMENTÓW

Baza potencjalnych odwiedzających Solar Energy Expo to prawie 15 000 gości z kraju i zagranicy. To tysiące Twoich potencjalnych klientów! Biorąc udział w targach, w charakterze wystawcy, masz aż trzy targowe dni na pokazanie im swoich produktów i usług. A to nie wszystko. Dzięki szerokiej kampanii promocyjnej oraz dużemu zainteresowaniu mediów Twój brand dotrze także do setek tysięcy ludzi w Polsce i zagranicą.

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

W biznesie nie możesz pozwolić sobie na stanie w miejscu. Podczas szkoleń, seminariów i konferencji branżowych zdobędziesz cenną wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w praktyce, a odwiedzając nasze targi odkryjesz najnowsze rozwiązania sprzętowe i produktowe.

NAWIĄŻESZ CENNE KONTAKTY BIZNESOWE

Podczas Solar Energy Expo przeprowadzisz rozmowy i zbudujesz cenne relacje biznesowe, które zaowocują nowymi kontraktami. Targi to jedyna taka okazja by nie tylko zbudować bazę nowych klientów, ale także by usłyszeć o ich potrzebach, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań odbiorców, co w efekcie wpłynie na zwiększenie zysków firmy.

BĘDZIESZ MÓGŁ BEZPŁATNIE SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU HOSTED BUYERS

To specjalny program stworzony po raz pierwszy w Polsce na taką skalę. Jego podstawowym celem jest zapewnienie wystawcom konkretnych spotkań biznesowych z potencjalnymi kupcami i odbiorcami ich produktów i usług. Program obejmuje nie tylko Polskę, ale również kraje ościenne (głównie z Europy Środkowo-Wschodniej) nadając międzynarodowy charakter całemu wydarzeniu. Dzięki tym działaniom każdy wystawca będzie w stanie osiągnąć pożądane cele biznesowe.

Dedykowana zabudowa targowa

Sprawdź ofertę indywidualnej zabudowy targowej, którą oferuje Ptak Warsaw Expo. Skorzystaj ze sprawdzonej oferty zgodnej z najnowszymi trendami w preferencyjnej cenie.

Zobacz więcej

Dodatkowa oferta marketingowa dla wystawców

Sprawdź dodatkową ofertę marketingową dla wystawców, którą oferuje Ptak Warsaw Expo.

Zobacz więcej

Targi Solar Energy Expo będą największym wydarzeniem dedykowanym przedstawicielom branży odnawialnych źródeł energii. Jako wystawca zyskasz niepowtarzalną okazję do zaprezentowania swoich technologii, produktów i innowacyjnych rozwiązań dla energetyki.

Oczywiście nie zabraknie miejsca dla inwestorów, firm doradczych i deweloperskich, właścicieli gruntów czy domów pasywnych. Poprzez zamknięty charakter targów wygenerujesz możliwości nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami firm zajmującymi się energetyką słoneczną, wiatrową, wodną, geotermalną i biomasą. Nie zabraknie również reprezentantów stowarzyszeń i fundacji oraz przedstawicieli mediów i portali branżowych.

Profil odwiedzającego

  • Instalatorzy i integratorzy
  • Wykonawcy projektów – EPC
  • Producenci i dostawcy
  • Dystrybutorzy
  • Konsultanci energetyczni
  • Inwestorzy i analitycy
  • Architekci/ Planiści energii/ Projektanci elektryczni
  • Urzędnicy państwowi/decydenci
  • Deweloperzy