Wypromuj się na Solar Energy Expo

Drogi Wystawco!
Międzynarodowe Targi Odnawialnych Źródeł Energii to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Solar Energy Expo

Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić by o Twojej obecności na Solar Energy Expo dowiedzieli się Twoi klienci!

  1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
  2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Solar Energy Expo i sukcesywnie o tym przypominaj!
  3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Solar Energy Expo
  4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czekana Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie produkty? jakie atrakcje?)
  5. Przygotuj ofertę specjalną na Solar Energy Expo i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
  6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowych Targów Odnawialnych Źródeł Energii.
  7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na targi Solar Energy Expo z naszym teamem! Wyślij nam listę produktów, promocji, premier czy atrakcji obecnych na Twoim stoisku podczas targów Solar Energy Expo (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: marketing@warsawexpo.eu)
  8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach poniżej znajduje lista plików do pobrania.

Pobierz banery

800×800


1200×200

Pobierz logoSolar Energy Expo

Pobierz

PTAK WARSAW EXPOSolar Energy Expo

Pobierz

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc!Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.