Premierowa edycja Solar Energy Expo

Solar Energy Expo to nowa propozycja w kalendarzu targowym Ptak Warsaw Expo. W terminie 19 - 20 stycznia 2022, podczas Międzynarodowych Targów Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii spotkają się specjaliści z branży OZE wraz z przedstawicielami firm, dążących do zwiększenia efektywności energetycznej. Dwudniowe wydarzenie zapewni wystawcom i odwiedzającym kompleksowy przegląd ofert i aktualnych rozwiązań technologicznych w branży OZE.

Podczas Solar Energy Expo wystawcy z Polski i z zagranicy zaprezentują bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań i systemów OZE. Targi to doskonała okazją do spotkań ze specjalistami oraz do nawiązania relacji handlowych. Dodatkowym atutem imprezy jest możliwość umówienia indywidualnych spotkań biznesowych z producentami, dystrybutorami oraz przedstawicielami największych firm działających w branży. To także niepowtarzalna okazja na szeroką promocję marki i sprzedaż sprzętu z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej oraz biomasy, a także rozwój własnego przedsiębiorstwa. Wśród obecnych na targach wystawców figurują firmy inwestycyjne, które są zainteresowane współpracą i rozwojem na polskim rynku OZE.

Przybyli na wydarzenie goście będą mieli niepowtarzalną szansę na zapoznanie się z asortymentem kilkuset firm w jednym miejscu i czasie. Korzyści, jakie wynikają z udziału w targach przemysłu OZE to nie tylko możliwość poznania najnowszych trendów branżowych czy pozyskanie nowych partnerów biznesowych, ale także okazja do negocjacji warunków płatności i dostaw, a przy tym oszczędność pieniędzy i czasu.

Międzynarodowe Targi Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii w Ptak Warsaw Expo to nie tylko wystawa, ale także liczne premiery rynkowe oraz źródło cennej wiedzy, napędzającej rozwój sektora OZE. Podczas Solar Energy Expo uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z usług doradców, uzyskać wsparcie prawne, a także znaleźć ofertę pracy w sektorze o ogromnym potencjale. 

Zachęcamy do udziału w premierowej edycji Solar Energy Expo!