TARGI SOLAR ENERGY EXPO PRZEŁOŻONE NA MAJ 2022 ROKU 

W związku z gwałtownie pogarszającą się sytuacją dotyczącą pandemii COVID-19 informujemy, że po dokładnej analizie wszystkich okoliczności oraz przychylając się do licznych próśb Wystawców targów, podjęliśmy decyzję o przesunięciu daty wydarzenia Solar Energy Expo na 25 – 26 maja 2022 roku.

Wspólnie z naszymi wystawcami rozważyliśmy skrupulatnie wszelkie okoliczności przemawiające za i przeciw organizacji targów Solar Energy Expo w wybranym terminie. Rezultatem dyskusji jest decyzja o przełożeniu targów na 25-26 maja 2022 roku.

Wsłuchaliśmy się w liczne głosy z branży i przede wszystkim naszych Wystawców, którzy tworzą te targi. Dynamicznie zmieniające i zaostrzające się przepisy, wraz z ograniczeniami dotyczącymi podróży oraz wysoka liczba potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem czynią organizację wydarzenia niemożliwym. Ograniczenia w przemieszczaniu się dotkliwie wpłynęłyby zarówno na Wystawców, jak i na frekwencję gości z całego świata. Ponadto bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego nie możemy pozwolić, aby nasze Targi stały się zagrożeniem dla ludzkiego zdrowia.

Wierzymy, że nowy termin pozwoli jeszcze lepiej przygotować się nam oraz naszym Wystawcom do nadchodzącej edycji. Jesteśmy zdeterminowani, aby efektywnie wykorzystać ten czas na dopracowanie szczegółów i wdrożenie rozwiązań udoskonalających wydarzenie.

Do zobaczenia na targach!